KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13385676
nr 1338 5676
Tommy Hilding
(f. 1954), Sverige
Oljemålning, Landskap. Signerad, daterad -79. Olja på duk, ca 110x151 cm
Tommy Hilding, svensk bildkonstnär född 1954.
måndag 27 juli 2020
kl 20:30:00